...:::12 diL a Fσяuм SiтєSi ::::.....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::12 diL a Fσяuм SiтєSi ::::.....

...:::12 diL a Fσяuм SiтєSi  ::::.....

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

*-*-*msn nickleri*-*-*

3 posters
YazarMesaj
mehça

mehça

*-*-*msn nickleri*-*-* Empty
MesajKonu: *-*-*msn nickleri*-*-*   *-*-*msn nickleri*-*-* Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 2:08 pm

arkadaşlar artık bütün msn nickleri burada googleden aramanıza gerek yok Smile
mehça

mehça

MesajKonu: Geri: *-*-*msn nickleri*-*-*   *-*-*msn nickleri*-*-* Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 2:09 pm

1)HeR YüReĞiN KöŞeSiNDe YaRaLı BiR YeR VaRDıR..

2) kaybettim bugün kendimi, hükümsüzdür.. sonu yok bunun, boşluklardan boşluk beğendim. vazgeçtim bugün herşeyden halsiz şu kalbim.

3)Seni ßenim kadar seven varsa, Sana ßenim kadar Hasret kaLsın!

4)§IrLãr ΢Îndé ßÎr Dûnyãm vãr BÎrdé §én Vãr§In ΢Îmdé Né §énÎ KãyßédéCék Kãdãr Cé§urum Nédé §énÎ KãzãnãCãk Kãdãr Gû¢Lû!!..

5)Sevgi ¿ Nefret Midir ¿ Sevgi ¿ Seni Seviyorum Demek Midir ¿ Sevgi ¿ Yanında Olabilmek Midir ¿ Sevgi ¿ Seninim Diyebilmek Midir ? Sevgi Sen Yokken Seninle Yaşayabilmektir

6) Beni BiR " ALLAH'IM BiR'de DOST'Larım BiLSin , GeriSi İLerLeSin!!

7)ßêdênîm kârânLîk'Lârâ, Rûh'ûm sânâ âît.

8)Nefessiz zordayım zamansız bir mekanda Çıkmaz bir yoldayım, amansız isyanda

9)Ölümsüz Dünyada... Ecel Ol AL BENİ... Nefessiz Zordayim... Zamansız Bir Mekanda... Çıkmaz Bir Yoldayim... Amansız İsyanda... Ecelim OL BENİM..

10)HayaT ßir EMANETSE ßırAKTIGIN YERDEYİZ HayaT ßir OYUNSA KRALİNİ OYNARİZ HayaT SevMEKSE ÖLÜMÜNE SEVERİZ

11) Sevene SevdaLıyız Gidene Hep AğLarız Alsalarda Bu Canımızı Biz SeveRsek UnutMayız

12)Bizi Eskiler Tanır, Yéniler ôrnek alir, Tanımayanlar ise İbret Alır..

13)ßëñ Sëñî øñLar gîßî UcuZ ßar Kô$ëLërîñDëkî HësaPLarDa DëgîL,Yûcë ßîr DaVañIñ OrtasIñDa DîMDîk A¥akta ßuLDuM Rëîs.ßakI$LarIñ DëLîP Gë¢ërkëñ NaMërtLîgî,YûrûDûñ tøZLu ¥øLLarDa VaZgë¢MëDîñ GôrDûM Rëîs.KuruLurkëñ TuZakLar ArD ArDa VururLarkëñ Sëñî,GôZûñû ßîLë KIrPMaDIñ,gûLDûñ Gë¢tîñ Rëîs..

14) Biraz Kül, Biraz Duman, o benim işte.

15) Søn NêfêSîm Sêndê KâLmî$ ôLêmîÿørûm.

16) KâLbîmê qômdûm kêfênsîz ôLûLêrîmî..

17) Dûnÿâ dûrmâdîk¢â, Kîÿâmêt køpmâdîk¢â EsrAr

18)Konuşacaksan öyLe Bir KonuşKi , Inanayım . AqLatacaksan öyLe Bir aqLatKi , Susmayayım . Gideceksen öyLe Bir GitKi , öLümüne Unutayım ; Ama Seveceksen öyLe Bir SevKi , KonuşsanDa , GitsenDe , AqLatsanDa Seni Yüreqimde Yaşatayım..!

19)Bu aRaLAr oT TakiLiYom isTéYén.. ézip GéÇéR isTéYéN SARIP iCéR!

20)Bizi anlatan şiirler yazılmadı henüz.Çünkü biz dünyanın oyununda,hayatın acımasızlığında ve de sevdiklerimizin baygın bakışlarında unutulduk

21)Belki sisLi 1 kıs gecesi Belki soguk 1 Sohbahar ceSedimi buLacakLar camurLar araSinda 1eLinde reSmin 1eLinde Silahi var diyecekLer Ama Sen inanmayacakSin Sonra kalkip bana geLeceksin eqiLip SariLacaksin O Soguk Vücuduma iSte o An 1 fiSilti DuyacakSin DudakLarimdan '''ELveda'''

22)Bizler umutsuzluğun olduğu yerde,umudumuzu kaybetmeden yürümeyi biliriz. Her yürüdüğümüz yolda Çakıllar,her durduğumuz yerde Çakallar olsa ne yazar!Ya ölümüne Severiz,yada tek kalemde Sileriz!Tarihi Biz Yazdık..Tarihtende Biz Sileriz

23)Sén .. Séni SéVéni Dağda Çoban oLsa... SéVMé! SEni SEvMEyeni MiSirDa SuLTan oLsa .

24)£srAr'La ya$arKen YaLan DunYa'da Zamani İcmi$iz haßerimiz yOk

25)uyumaK zor , uYanmaK KoLay oLacak .. Saßahı ipLe ceKeceKsin .. Ne qeceLer rahatLatacak seNi Ne quNduzLer , öLmeyi isteyip öLemeyeceksin..!

26)ßir Daha Sevecek Kadar AdiLeşecekSe Yüreğim, ELLerimde Onu ParçaLayacak Kadar AsiL oLacak Andım oLsun...

27)Yoldan biri geçti demin, Alayla bakıp serseri dedin, Bu kadar gururlu olma, O geçen serseri senin, Bir zamanlar ki sevdiğin, Bir düşün hak verirsin, O serseri dediğin, SENin ESERİN.

28)ÂLEMÎ ÂLêm ÿâpâñ û¢ ßê$ ¢âkâL'sâ ... KRALLIK ßîzê ÿÂkî$mâz..

29)$aÑLıyız $öh®etLiyiz Pa$ayIz K®aLız ®ekLamIz Ma®kayIz FaLaÑız FiLaÑız K®aLıÑa değiL aLayIÑa ßaSa®Iz Tek Fa®kImIz !zm!tL! oLmAmlz!

30)Fahişe Gönüllerin Kahbeliği Koymaz Bize,Unutanları Bizde Unuturuz Asilce..

31)Siyah biLé kaybétmi$ aSaLétini yokLuğunun karanLığında...

32)Ruzgara kapılmış yaprak gıbıyım sevdalı yuregım can çekışıyor
mehça

mehça

MesajKonu: Geri: *-*-*msn nickleri*-*-*   *-*-*msn nickleri*-*-* Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 2:10 pm

*-*-*anlamlı nickler*-*-*

En son tarafından C.tesi Ara. 15, 2007 2:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mehça

mehça

MesajKonu: Geri: *-*-*msn nickleri*-*-*   *-*-*msn nickleri*-*-* Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 2:11 pm

Bircok insan mutlulugu burnunun ustunde unutugu gozluk gibi etrafta arar. DROZ

Bircok insanin kabul etmesi, birseyin gercek olduguna delil sayilmaz. S.MAUGHAM

Borcun iyisi vermek, derdin iyisi ölmek.

Bozuldugu zaman, insandan daha korkunc yaratik yoktur. SOPHOKLES

Brutus’un yasadigi yerde sezar olmeye mahkumdur. SCHILLER

Sen geceyi bana bela ettin…Bense sana olan herşeye lanet ettim

ben sön sözümü söylersem eğer geri dönüşü yoktur senin gibi şerefsizlere kahpeler çokturrr
Yarı dalgalı olmamalı deniz, Ya tam durulmalı, ya da tam kudurmalı. Yarı ümit vermemeli sevgiliye, Ya tam sevmeli, ya da çekip gitmeli

İnsanların, yüzlerinin ve gözlerinin rengi başka başka da olsa; gözyaşlarının rengi hep aynıdır…

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim

Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel , Herkesin sevmeyi haketmeyeceği kadar özelsin.

Ağlamak istiyorsanız asla yapmayın.Çünkü, bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için,Yaşayan birileri mutlaka vardır.
Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle.

GÖZLERİ UZAKLIKLAR DEĞİL BAZENDE GÖZE ALAMADIĞIMIZ YAKINLIKLAR ACITIR.

BİR ERKEKLE MUTLU OLMAK İÇİN ONU ÇOKÇA ANLAYIP AZDA OLSA SEVMEK; BİR KADINLA
MUTLU OLMAK İÇİNSE ONU ÇOKÇA SEVİP ANLAMAYA HİÇ ÇALIŞMAMAK GEREKİR.

Ceza kaldirilabilir; ama suç insanin içinde sonsuza kadar yasar. Ovidius

Dag ne kadar yüce olsa, yol onun üstünden asar…

Hasret kapimda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir sehirde gözlerim onu ariyor...

Umutsuzluğa kapılıp unutursan kendini dönüp baktığında göremezsin gölgeni…
Hayat namazsız bir ezanla başlar; ezansız bir namazla biter.”

Beklediğim bir Melekti aslında… Cebrail’in kucağında uyumayı dilerken… Azrail’in ellerinde ağlamak tek korkum…
mehça

mehça

MesajKonu: Geri: *-*-*msn nickleri*-*-*   *-*-*msn nickleri*-*-* Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 2:14 pm

*-*-*şekilli msn nickleri*-*-*
mehça

mehça

MesajKonu: Geri: *-*-*msn nickleri*-*-*   *-*-*msn nickleri*-*-* Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 2:14 pm

HéRKés Kéndini AR†iS† saniOr.Ama ßiLmiOrLArqi Yöné†mén ßénim.isDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL.!..

ßumuyDu Hayat Déd!q|éry Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya

éLé$tiRmé ßéN!.. ßéYéndiYSén takD!R éD....! h0$una qiTmi0r muyum kaFana taq:Ma siKdiR éDD..!

' séninLé i$im ßitmédi ßitméz, a$k qün yüzü qörmédi qörméz sana söyLemeye deqmedi deqmez séni ßénim qibi kimsé séwmédi séwméz

né éL!mdn †u††Lr né yüzüMé qüLdüLér ß! qün 0Lsn öLmüné séwdiLr ßén séwd!m ßa$kasna wérd!Lr ßana ßu dünyda mu†LuLq Haramm$ méqéR

iStediğimi verin tøzLu rAfLarImdA ge¢mi$im yAnar ßenim gözLerim daLar derin ßenim hisLerim ßöyLedir yerLi yersiz söyLenir sözLerin ßana ßi simgedir i¢imde mimLenir

GençLigimizi yakanLara , Sevdiqimizi eLimizden aLanLara , Kolumuza jilet attıranLara , Kadehi eLimize tutuşturanLara,her Kuytu köşede esrarı cektirip üçlüyü tersten yaktıranLara isYanım aLLah'a degiL Tüm aLLah'sızLara..! Günahkar SokakLarın tövbekar DelikanLısı

İnanıyorsan savunduklarına, arkasında duracaksın..gerek yok cellada cıkarıldığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !

ßëDëñîM |{å®åñ£ı|{£å®Då ø£åñ §ëñ§îZ£îğë ®µ]¬[µM §åñå åî±

NØk†ayı kØyduğum æN N£ S£nd£n ßir £S£r N£d£ ߣnd£n ßir iz kæLæjæk . . ..

Aklımı kaybetmekten değil, bulmaktan korkuyorum..

Sanma ßiLékLér!mdék! jiLét kéSigi 10Lar aŞkImIzIn bédéLi 10Lar zaLim!n diŞ !zLer!

Sêvdâ êktîm îhâñêtî ßî¢îÿørûm , ¢øk Sêvmî$tîm î$tê ßûñâ ÿâñîÿørûm , vâzgê¢îLmêz Sâñdîñ Sêñ kêñdîñî Sâñâ ñøktâ køÿûÿørûm ..

ÇıKaR YoL hAnGiSi?SeVmEk Mi SeViLmEk Mi,SaRhOşLuK mU İçKi Mi,AnLaMaDıM GiTTİ..ÇıKaR YoL HaNgİsİ ?SeN mİ SeNsİzLiK mİ,YaŞaMaK mI öLmEk Mi???

Emek VeR, KuLAK VeR, BiLGİ VeR, BoRÇ VeR; AmA BoS VeRME! İYİYİ ArA, GÜzELİ ArA, DOĞRUYU ArA; AmA KuSUR ArAmA!

Hî¢ VaraMaDIM FarkIña, Dû$ûñMëDîM kî ¥arIñI UZagI ta$I¥aMaDIM, $îMDî ¢ëkî¥øruM îstë kahrIñIYëñî acILar ta$I¥øruM, DûñDë kaLañ gôZ ¥a$LarIñI.MutLuLugu satI¥øruM ZararIña, kaLDIr ûstûMDëñ Par¢aLa¥añ ø ßakI$LarIñi

CeSarE†imiN ßi††iĞi yErdE £SaRe†iM ßa$Lar

S£wdamızın adı B£rrak Sonu toprak dön£n aLçak oLSun ..§£nd£n ßæ§kæ§I yæLæn §£nd£n §onræ§I öLüm , §£nd£n qayrI§Ina yokum !

Hele Bir Kapansın Kapılar ! Sular Durulsun ! Bıçak Atacagım Tam 12'Den ! Kısa Devre Yapsın Kalbim ! Ellerım inatla Dokulsun Cıgaraya !
Alemin Derdi oLmusum demekki zamanında ii koymuşum .. !

SiL KıZıM SiL AkLınDaKi O KaRaNLıK ESeRi En KRALINDAN ÜSTÜNDÜR Bu GöRDüYüN SeRSeRi..!

ZaR aTMaM $aNSa iNaNMaM. oRTaDa ßiR $aNs VaRSa oNuDa Ben yaraTıRıM...!

$ë¥tañ'Iñ tëk gûñahI MëLëk'ë øLañ a$k'I¥DI o¥$a acIMasI øLMa¥añ MëLëk'Iñ $ë¥tañ'Dañ FarkI ¥øktur..!

'Sanal Alem İşte daLqasIz denize herkes KAPTAN!

îlk gôrûstê a$kâ înânîrmîSìn yôksà di$arî cìkìp têkrârmî gîrêyîm ?

µmµtLârâ kânmâ µmµtLâr ßîr gûn îmkân§izLâsîr hâyâtî tøz Pêmßê yâ§îyørµm §ânmâ,hêr Rênk ßîr gûn §îyâhLâ§îr ...

YakLa$Ma¡UZakLa$¡DîDîk DîDîk ëDërîM ha¥atIñI,ßëñDëñ ßa$kasIña ¥a$atMaM sëñî,tarîhîñî VururuM,añILarIñI asarIM,¥ûrëgîñë saPLarIM këñDîMî

ßëDëñîñDë ¥atI¥a kaLIrIM,tëñîñDë ßëkLërîM gëLëcëgîMî..¥akLa$Ma Daha kû¢ûk a$kLara katLañaMaZsIñ BENÎMLE ÔLÛRSÛN

BiRGüN GuRuRuNu YeNiP BaNa GeRi DöNmEK İsTeRsEn SaKıN DöNmE....ÇüNkÜ; SeNiN GuRuRuNuN BiTTiĞi YeRDe BeNiM Nefretim BAsLAr

Ben Kubar Kadar Asil, Deligonca Kadar U¢uk, Afgan Gibi Komik, Papix Kadar Lüx & Cocaine Kadar Tehlikeliyim !

SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin !

Bir $iseden dókúLen SARAP ' in degiL, Bir tek kagitLa SariLan ESRAR ' in degiL, SødayLa patLayan HAP ' in degiL, Biz DELIKANLI adamin MUPTELA ' Siyiz !

ßugün Sen!n için ß!r Kurßan Kest!m ß!LekLer!m HaLa Kanıyor Ve Acıyor.

Kapat GozLérini Vé Bana Bak Bén! Diyé Né varsa Gordugun i$té O Sénin Yoklugun..

Fani Dunyanin Baki Padisahi Dégiliz Biz parcaLAnmis Gonul HirkaLarini Yamar Dikeriz Biz DostLarLA agLAr DostLarLa GuLEriz.

GozLérDé Yas Yoksa Ruh Gok KusagiNa SaHiP oLaMaz!

ozun Aydin Artik Ozgursun . .Artik ßaGimsizzsin SabaHa Butun uCakLAr Vé KucakLAr Sénin.

Seni Hayatın Kurallarına Göre Değil Kafama Göre Yaşadim
Hãsrêtîm'd!ñ $îmdî îsê Ñêfrêt!m'sîñ, duy bunlãrî; kãlbîñê î$lêsîñ, sêñ nãsîl bîrîsîñ?

Sen Benim Hem var oluş ; Hemde Yok Oluş Sebebimsin .

Kimse ßir $eyler İma £tmesin, Kininiz Varsa Suratıma Kusun, Kusamıosanız Susun.!!

Ne çok öğrndi bu gönüL ne çok söndü, ne çok yandı.. Her defasnda bu SoN sndı ama aLdndı.. ßu gönüL uyandı, bu sabah yndn b$Ldı..!

ßitmez dediğim her $ey bitti, gitmez dediğim herkesin gittiği gibi..

Nefret.. Nefret ediorum sndn!! Nefret edeceğim ismini söyLeyenLerden, senden bahsedenLerden.!!

SiLdim anıLarımdan seni.. Hiç merak etmiorum, sewio musun artık beni.. Kafam, ruhum, bedenim sensiz!! Eminim, mutLusundr ßnsiz..!

SnnLe ßen ßu Öykünün Kaybeden iki kahramanıyız.. SnnLe ßen Dünya Denen Cehennemde İki Garip YaLancıyız..!

öLdrecktm sni.. İncitecektim.. Unutacaktım.. Ama Lanet oLsn !! Kı-ya-ma-dım!! Oysa ben seni sewmeLere doyamadım ...

Ndn insanlar bu kdr acımasız, ndn dostun dşmanndn farksz, ndn kybdnce değrler anlaşlr, ndn güçLü hep duyguLrLa oynaşr?!

Sen bnm ellerndn tutabldiğm, yanağnı ok$aybldiğm, sevgiLm, srda$m, biricik sewdam.. AyrıLık unutnLra mahsus!!

Sen ßnm Ellerinden Tutabildiğim, Yanağını OkşayabiLdiğim, SarıLıp AğLayabildiğim.. Sevgilim, Dostum, Sırdaşım, Biricik Sevdam !!

Kaybedilen Her Bi Öz!Sarfedilen Her bi Söz!Ağlamaklı Her bi Göz!Bir Kördüğüm Oldu..Çözebilirsen Hadi Çöz..

Varlığımda Kıymetimi Bilmeyenleri, Yokluğumla Terbiye Ederim.!!

ღYıLLar NeLeri gotürdü Özünden, Neleri Unuttu Yüreğim.. Sele mi KapıLdın Yoksa İstanbul Yamacında!? SöyLe, Suçumuz Neydi Bizim..ღ

Ynmda oLsn $mdi, hiç konu$masak.. AğLasak, bin kere pi$man oLsak !! Sonra yine bozsak yeminLeri, SarıLsak.. ÖyLece kaLsak...

ßen miydim snn pe$inden geLen?! Sendin kar$ıma geçip, diz çöken!! Kadın mı sandın kendini birden!? Kaçan Sen oLdun KovaLayan bn

Elimde Bir Kitap Sayfası İse Hayat, Tek Tek Çeviriyorum Hepsi Bayat !!

Kurtar Ne Olur beni Bu Kahrolası Dibini bile Göremediğim ßoşluktan !!
mehça

mehça

MesajKonu: Geri: *-*-*msn nickleri*-*-*   *-*-*msn nickleri*-*-* Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 2:15 pm

*-*-*güzel msn nickleri*-*-*
mehça

mehça

MesajKonu: Geri: *-*-*msn nickleri*-*-*   *-*-*msn nickleri*-*-* Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 2:15 pm

HayaLLerimi Yakın,Resmime Bakıpta AğLamayın Sakın.Bu Bir Hatıradır,DikkatLi Bakın.Kıymetim Yoksa, ''YIRTIP ATIN''...

BedduaLarımı Onda Bırakır SevapLarımı Yüreğimde SakLarım.. Masum Bir Günahsa Yaşadığım Gururumdan Susarım...!!!

Sabıkası Yok BeLLi Suçu Aşık oLmak,Senin İçin SokakLarda Yatmak,Senin Niyetin Benden Uzak KaLmak,Yakıştımı Be GüLüm.. ''BiZi BöYLe ArKaDaN VuRMaK''...

Bende Emanetti Sevdan Bir Armağan KabuL Ettim,İstemene Gerek Yoktu ''Zaten Geri Verecektim''..

Bir RüzgarLık Ömrü OLan Ben DağLarda Bir Dumanım Bir Varmış Bir Yokmuş Gibi ''Farzet ki Ben Bir YaLanım''...!!!

Hayata Cezasını GüLüşünLe Ver KötüLükLükLerden YıkıLmadığını AnLasın.. Yaprak MisaLi DöküLsende BiLe Seni SevenLere Yeşer.. Kimse de Yoksa BiLe ''Benim Sevgim Herkese BedeL''...

Sevmek GüzeL Şey Kıymet BiLene Ver!! Ne Zor OL KırıL Nede Yumuşak oL EziL... Bir GüL Kadar SeviL Ve Benden Yana Çook SeviLdiğini BiL...!!!

Kara SevdaLıydım KimLe OLduysam İnkar Edecek Bir İnsan DeğiLim MutLaka HakLıydım Kimi Kırdıysam ''İçim Buruk Ama Pişman DeğiLim''...!!!

Bir KaranLık GeLiyor YokLuğunun Ardından,Ne Zaman Güneş Batsa Bu Son Gecem Diyorum,Bu Ne Bitmez AyrıLık BöyLe, ''Bu Ne Bitmez ÖzLem Diyorum''...!!!

Gün Batımında Ararken Seni,Gördüm YoLLarda Ayak İzLerini,AnLadım Faydasız Boşa GözyaşLarım, ''Terkedip Gitmiştin ZaLimce Beni''...!!!

GüLün DikenLeriydi AvuçLarımı Kanatan Ardımda Bir Ömür YükLü RüzgarLar... Ne Zaman DoğruLupta Sevmeye KaLksam ''Ordu Gibi ÇoğaLıyor Önüme AyrıLıkLar''...

ЯعЌå฿عT عTмعм ЯعЌå฿عT УåЯåtıЯıм ฿عŃ oŃå ฿ùŃå ĐعqiĿ ĐåĿqåмå ฿åЌåЯıм

TùЌعTTiqiм 20 §åЯýĿý ŃiЌõTiŃ ฿u GعŃçĿiqiм ħåЯßì УåЯåĿý ŃìTعЌìм

Rekabet Etmem Rekabet YARATIRIM .. Ona Buna DeğiL Ben Sadece DALGAMA Bakarım !!

Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!!

dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

Hakkımda Dedikodu Yapıp ßoş KonuşanLar Devam Edin RekLamın İyisi Kötüsü OLmaz!!

ben yokum ve yanlızlığa tokum gözlerim kapanırken hisset ruruhum yolunda yolcuyum..

Seni Sevdiğim İçin Hiç Kimseyi Sevmedim,Şimdi Tüm AcıkLı ŞarkıLar Bana...

Sen Kendine BiLe Zarar oLmuşsun,O Benim Sevdiğim O Sen DeğiLsin...

YaLnız ÖLenLere Yas TutuLmazki FeryaDım YaŞarken ÖLenLer İçin...

Hayat Bir Kumarmış BizLer Oyuncu MutLuLuk YoLunda Bnm Sonuncu DertLerLe YaŞamak HayLi Yorucu KaderLe Oturup Zarmı SaLLasam..

ELbette beni sonsuza deK sevmek zorunda deiLdin !! Sahibin deiLdim sadece sewgiLindim ..

Elini SON Defa Yanağıma Koy, İstemiyorsan Giderim, giderim..Serin bir sonbahar akşamında SÖZ ismini unutur siLerim, SiLeRiM !!

Hiç Yüzünden Darılmak, Her güzel şeye alınmak, bitik ve mutsuz anılmak alın yazımsa sildim çoktan !!

Kaçır GözLerini Benden ! GörürseLer beni, BakamazLar.. Ztn Görmezlerse üzüLür BnmkiLer ! Sn en iisi kaçır onları benden

Bana bulaşma kalbini kırarım, üstüme gelme dünyayı yakarım,bu sevgi sna çok geldi,bundan böyLe uzak oLaLım..!

Sen Sorgularken Beni Kafanda,Ben Gözlerine Bakıyordum KuşkuyLa!Bir Tek Sözün Bağlardı Beni Sana,Oysa Sen Hep Susmanın Koynunda...

sna canımdan can werdim daha n yapacaktım! bizi yaratan dururken
mehça

mehça

MesajKonu: Geri: *-*-*msn nickleri*-*-*   *-*-*msn nickleri*-*-* Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 2:16 pm

*-*-*ilgi çekici nickler*-*-*
mehça

mehça

MesajKonu: Geri: *-*-*msn nickleri*-*-*   *-*-*msn nickleri*-*-* Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 2:17 pm

+°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+°

(h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h)

(%) SeNi SeVeRim* SeNi SeVeNide SeVeRim* SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%)

(l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin* SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN* aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l)

Bir deniz düsün susuz* bir insan düsün mutsuz* bir gece düsün uykusuz* bir bahar düsün ciceksiz*birde beni düsün sensiz.

Dal rüzgari affetse bile* dal kirilmis bir kere.

Very Happy In The ParK’ta Gezerken* Cigarettiyi Icerken. My Father Gördü Suc Üstü*I am Düstü Kiç Üstü Very Happy

Bir cicek sev hic solmasin* bir dost sev arkandan vurmasin* bir yuva sec hic yikilmasin* bir sevgili sec seni hic unutmasin.

°(w)°Aylar_Geçsede_Yillar_Geçsede_Bir_Ömur_Böyle_G itsede_Ben_Seni_Unutamam°(w)°

(w)***Bir Kulunu Cok Sevdim O Beni Hic Sevmiyor Kalbimi Ona Verdim Artik Geri Vermiyor ***(w)

(f)//*Her_Insan_Sevilcek_Ve_Sevecektir*(f)

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa* bil ki oldügüm gündür.

Güldüm Aglattilar*Sevdim Aldattilar*Sarildim Biraktilar*Saolsun Dostlar*Sevenler*Sevilenler*Beni Zorla $air Yaptilar

(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda* oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Sevdigim degil canimsin* uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur* hayalde degil canimdasin.

Yildizlar Kadar Parlak* Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark* Yildizlar Miljonlarca* SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin* uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur* hayalde degil canimdasin.

Delice sev*haince terket ama ALDATMA...(yoksa...)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina* asta öldür beni NOGLUR!

×÷·.·´¯`·)»HÅ$®€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑÐÏ»»GÕÑLÜ(v)«(·´¯`· .·÷

BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!

Zaman*sevginin büyüklügünü anlatir...

Biraz seni bilirler* biraz beni Ama ne bilirler* Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Beni bos bir kutu farzet*icimi ise sevginle donat...

BIR GUL OLMAK ISTERDIM* DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!

9 Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum* dua ediyorum parasutum acilsin.

Günese adini buzla yazan biri olursa* bilki o seni benden çok seviyor..

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

Sevmek ölmektir bence * ben de sevmistim ölmeden önce

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen* yanima gel ki sana sensiz yasamanin* sensiz olmanýn ölüm oldugunu göstereyim...

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler * Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meðer

Biraz seni bilirler* biraz beni Ama ne bilirler* Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Sari giyer günes olursun* Mavi giyer deniz olursun* Siyah giyer matem olursun* -Kimbilir belki bir gün* Beyaz giyer benim olursun.

Beni bos bir kutu farzet*icimi ise sevginle donat...

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.

(f)//*+*(*)_Gözler_Kalbin_Aynasidir_(*)//*+*(f) !!!! (f) Ben Senden Asla Vazgecmem (f)!!!! Sensiz_Ben_Nefes_Alamam (f)

Ben Seni Kalbimi Yazdim* Bu Kalp Durmadik Sürece O Yazi Silinmez.

Gül nedir ki solup gider. Gün nedir ki gelip gider. Ates nedir ki söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur* ancak Mezarda biter...

ASKIMI YAZMAYA DAG ARADIM* ASKIMDAN BÜYÜK DAG BULAMADIM

GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN*bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn...

Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini açarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar

Bu gözler seni gördü.Bu yürek seni sevdi.Bu ten seni hissetti. Ömrüm ise askim ugruna bitti

Sensizligi Gökteki Yýldýzklara yazmak isterdim sabah olunca kaybolsun diyé!!!

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen* Oda sana sevgisini söyleyemeyecek kadar GURUR

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni
mehça

mehça

MesajKonu: Geri: *-*-*msn nickleri*-*-*   *-*-*msn nickleri*-*-* Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 2:18 pm

*-*-*komik msn nickleri*-*-*
mehça

mehça

MesajKonu: Geri: *-*-*msn nickleri*-*-*   *-*-*msn nickleri*-*-* Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 2:19 pm

Canım sıkıldı senden, nick değiştirdim emesenden

Orada olduğunu biliyorum

Düzeyli bir sohbete var msn ?

Polat alemdar'ı haraca bağlayan nacizane kişilik

Durumum çevrim içi/Beynim meşgul/Ruhum hemen dönecek/Aklım dışarıda/Elim telefonda/Kalbim çevrimdışı

Msnevler

Bill Gates'e uzanan eller kırılsın

Zenci mahallesindeki solaryumcu

Öküz gibi bakmakla tren durmaz ki!

Beyaz atlı prensi bulmak için daha kaç kurbağa öpmem gerekiyor?

Yıllardır oturum açmayan adam.. Adam her online olduğunda "yıllardır oturum açmayan adam oturum açtı" yazıyor bilgisayarımın köşesinde, ve ben her seferinde gülüyorum. Allah Allah...

Tanrım kör oldum, artık kusura bakamıyorum.

Nescafé bile 3ü1 arada, ben yalnızım "

Errorla mücadele

Dürümüm, çöp şişim ve ayranım; insan bedenine hapsolmuş bir hayvanım.."

Benim gibisini google'da arasan bulamazsın.

Msn 'den gelen adam

Nickneyime

Allah chat yapmamızı istese klavyeyle doğardık.

Baba beni okula gönder devamsızlıktan kalıcam yoksa.

Pamuk cüce ve yedi prensesler

Rekor insanın kendine yakışanı kırmasıdır.

Güzel asmadan çıkar güzel yaprak, marifet o yapraktan güzel dolma yapmak.

Buffy de vampir sayılır

Komik Nickler

Ahmet şu anda yok, notunuz varsa ben alayım

14 Şubat sevgililer günü bayan eleman alımları başlamıştır!.

Her sokakta kavgamız,her duvarda yazımız her karakolda namımız ve her genç kızın çantasında bir fotoğrafımız vardır...
özlem

MesajKonu: Geri: *-*-*msn nickleri*-*-*   *-*-*msn nickleri*-*-* Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 5:18 pm

♥**_-_** Yaşam gülmeyi ,sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir...

LİFE İS BEAUTİFUL İN SPİTE OF EWERYTHİNG

AĞLAMAYI BİLMİYEN GÖZLER SEWMEYİ HİÇ BİLMEZ

FİZİK İLE ARAŞTIRDIM, KİMYA İLE ÇÖZDÜM.EDEBİYAT İLE SÖYLÜYORUM; SENİ ÇOK AMA ÇOK SEWİYORUM
DOZA

MesajKonu: Geri: *-*-*msn nickleri*-*-*   *-*-*msn nickleri*-*-* Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 1:33 pm

HAYALİNLE YAŞIYORUM HAYALLERİMİ...
mehça

mehça

MesajKonu: Geri: *-*-*msn nickleri*-*-*   *-*-*msn nickleri*-*-* Icon_minitimePerş. Ara. 20, 2007 11:03 pm

good good

*-*-*msn nickleri*-*-*
1 sayfadaki 1 sayfası