...:::12 diL a Fσяuм SiтєSi ::::.....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::12 diL a Fσяuм SiтєSi ::::.....

...:::12 diL a Fσяuм SiтєSi  ::::.....

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

NEREDEN TANIDIM

3 posters
YazarMesaj
YAKAMOZ

YAKAMOZ

Takımım : NEREDEN TANIDIM G
Ruh Halim : NEREDEN TANIDIM Cilgin

NEREDEN TANIDIM Empty
MesajKonu: NEREDEN TANIDIM   NEREDEN TANIDIM Icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 12:21 pm

NEREDEN TANIDIM

Onunla tanıştığımızda daha 14 yaşındaydım, o ise benden oldukça yaşlıydı. Hayatına giren ilk kişi değildim son kişi de olmayacaktım kuskusuz. Herkes bu beraberlik için yaşımın çok küçük olduğunu düşünüyordu. Aslında hiç bir zaman yaşınızın uygunluğu söz konusu olmaz böyle bir ilişkide...
İlk önceleri sadece yakın arkadaşlarımla paylaştım küçük sırrımı. Sadece gönül eğlendiriyordum onunla(ne kadar da aptalmışım)
Aileme anlatamazdım. Sanırım kıyametin kopması diye adlandırılan durum, olanca gerçekliğiyle çıkardı karsıma. Gizledim, gizledim.
Başlangıçta çok seyrek buluşuyorduk. Daha sonra buluşmalarımızın sayısı arttı. Gönül eğlendirmek demiştim ya, palavra. Çok zaman geçmesine gerek kalmadı hayatımda kapladığı yeri anlamam için. Evet onu seviyordum. Ama yine de aklımda hep aynı düşünce vardı:
'Onun tutsağı değilim ve istediğim zaman terk edebilirim'
Buyrun size ikinci palavra. Ne, hayatımın her safhasına girmesi yetti onu terk etmeme ne de annemin bizi yakalaması. Aslında bizi yakaladı demem yanlış. İzlerimi buldu, ardında bıraktıklarını gördü. Kızmadı bağırmadı, sadece kısa bir nasihat çekti. Biliyordu çünkü buluşmamızı yasaklamasının bir şey ifade etmeyeceğini. O zamana kadar gizli devam ediyordu, yine gizli kalabilirdi.
Zaman geçtikçe birbirimize bağlandık (palavra üç... Ben ona bağlandım, simdi geriye bakıyorum da 6 uzun yıl geçti ve veren taraf hep ben oldum. O bana sahte mutluluklar verdi sadece, bense her şeyimi. Herhalde hayatta canımı vereceğim tek o oldu. Onun için kavga ettim, onun yüzünden hastalandım, ama hiç bir zaman ayırmadım yanımdan, ayıramadım...
Biliyordum nelere yol açtığını, görüyordum. Önce onu sevmeyi öğrendim, sonra nefret etmeyi. Beraber olmayı istemediğim anlarda bile yanımda olduğunu gördüm. İrademi yerle bir ettiğine, beni kendimle karşı karşıya getirdiğine şahit oldum. Başkalarını kırdım onun yüzünden ve ben daha da fazla kırıldım. İnsanlarla arama girdi. Arkadaşlarım ondan nefret etti çoğu zaman. Hatta ben bile tiksindim bazen, ondan, bedenime ve ruhuma sinen kokusundan. Dudaklarımın her dokunuşunda, ben onun ruhundan çalıyorum, o benim bedenimden. O her seferinde yeniliyordu kendini, bense gittikçe kötüleşiyordum. Ama bir türlü terk edemedim.
Aslında bir kaç kez denedim ayrılmayı. Hepsinde de dönüşüm bir öncekinden güçlü oldu. Yokluğunda kıvrandım hasretimden, alışmaya çalıştım ama asla atamadım aklımdan. Uzun ve stresli geceler hep ev sahibim oldu. Tırnaklarımı yedim, yetmedi kuruyemişe başladım. Ayrılık kilo aldırdı.. Ve ben hep geri döndüm. Hatta şu an bile yanımda. Ama yine de yemin ediyorum burada, "Bir gün bırakacağım, şu lanet olasıca sigarayı. "J

En son YAKAMOZ tarafından C.tesi Mayıs 03, 2008 10:21 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
YAKAMOZ

YAKAMOZ

NEREDEN TANIDIM Empty
MesajKonu: Geri: NEREDEN TANIDIM   NEREDEN TANIDIM Icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 12:26 pm

ya çiya sen en iyisi bu portalı değiştir ya yazılarımı kopyalıyorum bişey görünmüyr ki yazabileceğim kadar kısa olsalar tamam ama uzun yazıları kopyalayınca böyle olmuyor işte bak bişey okunuyr mu?
Çiy@

Çiy@

Ruh Halim : NEREDEN TANIDIM Olgun

NEREDEN TANIDIM Empty
MesajKonu: Geri: NEREDEN TANIDIM   NEREDEN TANIDIM Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 12:05 pm

ama güzel bi portal siz yazarken rengi değiştitrin olmamı Very Happy
https://dila.yetkin-forum.com
Çiy@

Çiy@

NEREDEN TANIDIM Empty
MesajKonu: Geri: NEREDEN TANIDIM   NEREDEN TANIDIM Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 12:06 pm

paylaşım için de sağol
YAKAMOZ

YAKAMOZ

NEREDEN TANIDIM Empty
MesajKonu: Geri: NEREDEN TANIDIM   NEREDEN TANIDIM Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 10:22 am

YA BEN BU PORTALDEN ÖNCEKİ PORTAL İÇİN SÖÖLEMİŞTİM BU BÖÖLE İİ TAMAM AYRICA YOU ARE WELCOME..
Çiy@

Çiy@

NEREDEN TANIDIM Empty
MesajKonu: Geri: NEREDEN TANIDIM   NEREDEN TANIDIM Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 10:32 am

never mind

En son Admin tarafından Ptsi Mayıs 19, 2008 8:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
YAKAMOZ

YAKAMOZ

NEREDEN TANIDIM Empty
MesajKonu: Geri: NEREDEN TANIDIM   NEREDEN TANIDIM Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 2:37 pm

Smile
NEZAR

NEZAR

Takımım : NEREDEN TANIDIM B
Ruh Halim : NEREDEN TANIDIM Seytani

NEREDEN TANIDIM Empty
MesajKonu: Geri: NEREDEN TANIDIM   NEREDEN TANIDIM Icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 9:05 pm

saol
YAKAMOZ

YAKAMOZ

NEREDEN TANIDIM Empty
MesajKonu: Geri: NEREDEN TANIDIM   NEREDEN TANIDIM Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 1:00 pm

sen de saol cnm:)
NEZAR

NEZAR

Takımım : NEREDEN TANIDIM B
Ruh Halim : NEREDEN TANIDIM Seytani

NEREDEN TANIDIM Empty
MesajKonu: Geri: NEREDEN TANIDIM   NEREDEN TANIDIM Icon_minitimeSalı Mayıs 20, 2008 8:51 pm

Smile
Çiy@

Çiy@

NEREDEN TANIDIM Empty
MesajKonu: Geri: NEREDEN TANIDIM   NEREDEN TANIDIM Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 12:24 pm

aa gene güldü Very Happy

NEREDEN TANIDIM
1 sayfadaki 1 sayfası